محل تبلیغات شما

من با تحقیق زیاد به این نتیجه رسیدم که همه اشخاصی که ایرانی هستند و یا اصالتاً ذاتشون ایرانیه ، بهترین و شریفترین انسانهای روی کره زمین هستند.

آمار من نشون میده که 99/99 درصد ایرانیها بسیار خوب هستند.

از آن 0/01 درصد باقیمانده ، 0/005 درصدشون به اشتباه ، راه خطا رفته اند و 0/005 درصد باقیمانده ذاتاً شیشه خرده دارن و خیلی پلیدن

ایرانی باشرفه ، وطن پرسته ، مهربونه اینها خصوصیات 99/99 درصد هم وطنای عزیزه منه

بهتون ثابت میکنم

با سه مثال ساده و بیان چند واقعیت در جامعه

داشتم در خیابان قدم میزدم ، دیدم شخصی داخل سطل زباله شده و داره ظروف فی غذا رو از توی سطل آشغال جمع میکنه

ناراحت شدم

خواستم بهش کمک کنم.

دستمو توی جیبم کردم و خواستم بهش پول بدم

اما

در کمال تعجب بهم گفت آقا برو ، من گدا نیستم

مثال دوم

وقتی قسمتی از بدنتونو از دست میدین و یا خونریزی دارین ، ناراحت میشین و بعضی هاتون گریه میکنین((این شامل خودمم میشه))

اما وقتی تاریخ جنگ تحمیلی رو مطالعه میکنین ، متوجه میشین که یک ایرانی شجاع به اسم حسین فهمیده که 13 سال سن داره ، خودشو زیر تانک دشمن منفجر میکنه

مثال سوم

رفته بودم میدان بهارستان ، متوجه پیرمرد دستفروش نابینایی شدم که داشت شونه میفروخت.شانه دانه ای هزار تومان بود.به پیرمرد یک اسکناس دوهزارتومانی دادم و خواستم بروم که مچ دست منو گرفت و باقی پولمو به زور بهم داد

اما.

حالا بیان واقعیت ها

همونطوریکه همتون میدونین ، به دلیل گرانی اجناس ، مردم در خریدهای روزانه خود حتی تهیه جاهاز عروسی و گرفتن عروسی ، تهیه مواد غذایی ، دارویی وبا مشکل مالی روبرو هستند

فکر میکنین آنها دلشون نمیخواد که در رفاه و نازو نعمت باشند ؟ چرا میخوان

اما نه به هر قیمتی

فقط از راه حلال

آنها راضی هستند که سخت ترین شرایطو داشته باشند ولی خلاف دستورات خداوند متعال راه کج نروند

میدونید برای چی؟

برای اینکه ذاتاً خوب هستند

چون همشون ایرانی هستند

درود بر ملت بزرگوار و شریف و مهربون و زحمت کش ایران

هیچوقتی یک ایرانی نابود نمیشه مگر اینکه در مواجه با مشکلات تسلیم بشه و جا بزنه

قابل توجه کسانی که به خوابگاه دانشجویی یا خدمت مقدس سربازی میروند

امیدوارم هیچ وقت مجبور نباشید که این پست رو انجام دهید

نیلوفر خانم شرمندم

، ,ایرانی ,درصد ,راه ,میکنین ,یک ,99 درصد ,99 99 ,و یا ,درصد باقیمانده ,0 005

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما